Hakkımızda


HERKES İÇİN KALİTELİ MOBİLYA..

 

Paşalar markasıyla; mağaza, otel, konferans salonu, grup çalışma ofisleri ve konut vb gibi geniş bir ürün yelpazesinde içmimarlık hizmeti veren firmamız deneyimli tasarım ve üretim ekibiyle MOORRAY DİZAYN markasıyla raylı dolapta kisiye ve mekana özel tasarım üretim ve uygulama hizmeti vermektedir.. MOORRAY DİZAYN yenilikçi çizgisiyle kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini hedeflemektedir..

 

NEDEN BİZ?

ÜCRETSİZ KEŞİF VE MONTAJ
İç mimarlık hizmeti veren firmamız; tecrübeli keşif ekibiyle talep doğrultusunda gün içinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Keşif esnasında tüm sorularınıza cevap verebilecek bilgi birikimine ve becerisine sahibiz.
ŞIK TASARIMLAR FONKSİYONEL ÜRÜNLER..
Deneyimli tasarım ekibimiz ezber bozan tasarımlarla, farklılığımızı ortaya koyan, göz kamaştıran zarif, rahat ve fonksiyonel ürünler sunarız.
KİŞİYE VE MEKANA ÖZEL TASARIMLAR
Keşif sonrasında önceliğimiz yapının veya mekanın dokusuna uygun kullanım amacı ve kullanıcı istekleri doğrultusundan tasarımlar oluşturuyoruz.
KALİTELİ MALZEME, KALİTELİ ÜRETİM
Kaliteli malzemeyi usta ellerle sanat eseri yaklaşımıyla işliyoruz. Uzun yıllar deforme olmayacak sağlamlıkta ürünler üretiyoruz.